Zasilanie gwarantowane

W skład kompleksowego systemu zasilania gwarantowanego wchodzą następujące elementy infrastruktury technicznej: stacja transformatorowa i agregat prądotwórczy (zasilanie podstawowe i rezerwowe), układ samoczynnego załączania rezerwy, rozdzielnia główna nn, systemy zasilania gwarantowanego AC i DC oraz rozdzielnie napięć gwarantowanych AC i DC i układy obejściowe.

Zasilacze UPS

Zasilacze UPS (jedno- lub trójfazowe) mają za zadanie bezprzerwowego zasilania urządzeń i systemów w energię elektryczną. Urządzenia te zapewniają parametry zasilania najwyższej jakości i przeznaczone są do odbiorów o krytycznym znaczeniu z punktu widzenia Użytkownika. Dostępne są modele wykonane w technologii klasycznej lub modułowej w szerokim zakresie mocy wyjściowej (do 8000 kVA).

Agregat prądotwórczy

Zespół spalinowo-elektryczny stanowi autonomiczny układ zasilania w przypadku dłuższych przerw w dostawach energii od dystrybutora energetycznego. Agregat prądotwórczy występuje w wersjach otwartych, obudowanych (wyciszonych), kontenerowych (betonowych lub morskich) i mobilnych (na podwoziu jezdnym lub jako pojazd specjalny).

Akumulatory do UPS

Nowoczesne akumulatory do UPS gwarantują poszczególnym urządzeniom, jak i całym systemom dostęp do pewnego źródła napięcia stałego w sytuacjach nawet krótkotrwałych negatywnych zmian parametrów sieci. Dostępne są modele w pełnym zakresie pojemności, we wszystkich układach napięciowych i technologiach wytwarzania o żywotności od 5 do ponad 15 lat.

Mapa strony

 

Aktualności

Zapraszamy na Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2017
W dniach 12 - 14 września 2017 w Bielsku Białej odbędzie się największa w Polsce ... więcej
Pomoc Techniczna 24/7
T-Mobile 606 126 731
PLUS 693 174 193


UPSgeAEGLegrandinformDelta EnergyEuro-DieselAgregatygesandoosanjcbjohn_deereivecomitsubishiMTUvolvoperkinscumminsKlimatyzacjaAiredale
© 2015 EST Energy Sp. z o.o.   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.zstudio.pl